Сколько вам лет?

6-10
11-15
16-18
19-24
25-30
31-35
36-40
41-50
51-99


Показать все опросы
  На сайте Pansion.tv быстрее всех появляются новые серии сериала "Закрытая школа".

  Добавьте наш сайт в закладки, нажмите CTRL+D

stranger 6-07-2018, 17:47 Просмотров: 493    
IP відеоспостереження в ресторанах і нічних закладах


IP відеоспостереження - це одна з найважливіших складових загальної системи охорони. Будь-яке нічний заклад, ресторан, клуб, дискотека не можуть обійтися без такої складові як системи відеоспостереження. Природно в таких закладах розливаються спиртні напої і саме основне завдання служби безпеки забезпечити високу ступінь захисту і комфорту для гостей. Можливі конфліктні ситуації між відвідувачами або між відвідувачами і персоналом. Записи з камер спостереження допоможуть повністю розібратися в ситуації, що склалася і швидко вирішити її. Існують IP відеокамери, які мають вмонтовані мікрофони. Ці мікрофони допомагають отримувати і записувати звук. Це означає що ви отримуєте повну картину подій відео зі звуком. Такі записи можуть послужити доказом якщо це необхідно.


Для нічних закладів, барів і ресторанів, потрібні спеціальні системи спостереження. Так як зазвичай в залах приглушене світло. І співробітникам охорони досить складно переглянути всі ситуації і вчасно відреагувати. А за допомогою відеокамер з інфрачервоним підсвічуванням, можна буде швидко визначити несприятливу ситуацію і відреагувати на неї. Зазвичай за камерами спостереження дивиться 1 людина, і якщо він щось побачив не оптимальне, він передає по рації іншим співробітником безпеки. І вони вже швидко реагують і розбираються в тому що сталося. Існують різні ступені освітлення, завжди інфрачервоного підсвічування може бути досить. В яких випадках використовується спеціальні технічні пристрої, які уможливлюють якісну зйомку в будь-якому світловому діапазоні.


Відеоспостереження допомагає контролювати і ваш персонал. Дуже важливо для таких закладів рівень обслуговування та якість напоїв і страв. Тому ви зможете самостійно оцінити те як працюють ваші співробітники з клієнтами. Ви зможете завжди підкоригувати їх роботу і рівень компетентності. Це дуже важливо для вашого бізнесу. Обов'язково повинні бути встановлені камери спостереження на кухні і складських приміщеннях. На кухні важливо доглядати за співробітниками і тим як вони працюють з продуктами харчування. Не важливо дотримуватися певної технології під час приготування страви. Повинна дотримуватися сувора гігієна і певна поводження з кухонним обладнанням. Від того, наскільки якісно приготовлені ваші страви, напряму залежить кількість відвідувачів у вашому закладі.

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

  «    Август 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31